photo

Lista startowa

Sportowa gra miejska

kolor niebieski - kategoria rodzinna, biały - kategoria "dorosła"
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Piotrek, Szymon (10) i Kajtek (7) Kopeć
2Adam i Karolina Gralewscy
3Kamila Trzcionka i Bartłomiej Gasiński Tuputuputupu
4Maria Dudek i Zofia Kiec  JaworznoKRÓLOWE TYŁÓW 
5Anna Kubala, Grzesiek Żyłka, Adaś Żyłka (5lat) KatowiceŻycia nie marnuj
6Agnieszka (9), Joanna (13), Michał, Katarzyna Łukaszek  Mysłowice Łukaszki
7Tomasz Madej, Dorota Madej, Janek (7), Antek(5) Sosnowiec Zboje
8Magdalena Grzyb, Daria Matujewicz, Marta Gamrat, Wiesław Serafin, Paweł Gamrat i Mirosław ŚwiradSosnowiec, Łaziska Górne, Dąbrowa Górnicza
9Celina Gogol i Mariusz Wuwer ŻoryTO TU TO TAM
10Iwona Palka, Jakub Sutor Mikołów ZakwasTeam
11Wojciech Hanusik i Mirosława HanusikKatowice
12Michał (12) i Magda Stefani  KatowiceNocne Furie
13Marcin Wójcik, Anna Daniel-Wójcik, Katarzyna Wójcik i Tomasz Wójcik (9)Oświęcim  Drużyna Linka
14Grzegorz (44) Danuta (46) Katarzyna (15) Sioma Częstochowa Siomki
15Andrzej Olender i Anna Chuptyś oraz Rafał Skrzypek Siemianowice ŚląskieSiemionki
16Agnieszka Grabecka, Rafał Grabecki, Przemysław Grabecki (13l.) Mysłowice
17Marcin Barburski, Anna Barburska i Marcel Barburski (16)Łódź MMA Team
18Joanna, Jarosław Grygiel i Katarzyna GrygielŻarki Letnisko Leśne Ludki
19Ewelina i Łukasz Knaś Piekary Śląskie F-team
20Marek Adamek, Marta Adamek (16), Magdalena Adamek Katowice Paszczury
21Marcin Jeruzel, Zofia Hanusik-Jeruzel, Jakub Jeruzel (12) Katowice JIMMY Team
22Sylwia Lizoń, Katarzyna Żelazny Katowice/Chorzów Kuzyneczki
23Tomasz  Adamczyk  Częstochowa Tomad Squad
24Marcin Biegański, Monika Biegańska, Dawid (14), Oliwia (10), Grzegorz Bielecki, Aleksandra Bielecka, Krystian (13)KatowiceBiBi
25Aleksandra Tuleja, Małgorzata Wawro, Matthias Hermann Katowice Gazele, Gucio i Gepard
26Magdalena Królikowska i Tristan ZajcewKraków 
27Ula (12 lat) i Anka Kopacz KatowiceKruszaki
28Grzegorz Welm, Eryk Welm Częstochowa Welm Team
29Roman, Adam (13) Pastuszka Imielin Ymieloki
30Dagmara Stolarczyk Zakopane Szybcy i Brudni
31Igor Ferdek, Izabela Letkiewicz Chorzów, Katowice
32Krystyna Juszczyk, Iwona Juszczyk, Ewa Zaremba, Nina Juszczyk (10), Michał Juszczyk, Grzegorz Juszczyk  KatowicePrentkie rzuwie
33Jarosław, Dorota, Mariusz (13), Krzysztof (8) Schab Sosnowiec
34Izabela Kania, Sebastian Kania. Adrian Kania (12) i Mateusz Kania (9)Mysłowice
35Grzegorz, Małgorzata, Amelia (14lat), Michał (12lat) GruszkaMikołów 4owocki
36Bartłomiej Gagat i Zuzanna Korczyńska Chorzów i Tychy Dzikie Łosie
37Krzysztof Wawrzyńczok, Wojciech Wawrzyńczok (12lat)    Tarnowskie Góry
38Paulina, Natalia (6), Wiktoria(4) i Adam SamborowscyGliwice
39Agnieszka Cyniewska Kraków 
40Barbara Woźniak, Sylwia Wiczyńska i Janusz PaluchTarnowskie Góry/InwałdNieBiegamy
41Filip Zieliński (3.5), Robert Zieliński (9 miesięcy), Magdalena Wilczek, Paweł Zieliński Katowicebeboki
42Grzegorz Suchecki, Ignacy Suchecki (10), Ryszard Suchecki (9) Dąbrowa GórniczaFURIA TEAM
43Hanna Musioł (2,5), Piotr Musioł (4,5), Agata Śliwińska, Radosław Musioł Gliwice
44Joanna Szpek, Magdalena Otawa, Anna Mertyńczak Mikołów Delegacja z Borowej Wsi
45Maciej Żurowski, Magdalena, Mikołaj Jaworzno
46Adrian Telecki, Katarzyna Telecka, Kacper (9) i Patryk (12)Dąbrowa ( woj.opolskie)
47Damian Michlowicz, Barbara Michlowicz Bytom
48Agata (12), Patryk (16), Ewa i Radek + mały piesKatowice
49Iwona Dryś, Barbara Wolarczyk Tarnowskie Góry Luxtorpedy
50Paweł Śmiech, Alina Śmiech (12), Ola Makowiecka i Maria PawlakBytom/Skrzyszów Śmiechowe Mari-Olki 
51Karolina, Bartek, Gosia (14), Wojtek (8) Tarnowskie Góry
52Daniel Siejda, Agata Siejda, Olaf Siejda (4) i Michal Siejda
53Martyna Poniedziałek, Izabela Morawiec Piekary Śląskie Monday team
54Agnieszka Potaś, Lena Ogorzały ( 8), Sławomir Głodzik, Ewa Głodzik, Paulina Głodzik (8) i Patryk Głodzik (9)Opole
55Krzysztof Michno Sosnowiec
56Katarzyna Winiarska, Michał Winiarski, Maria Winiarska Tychy
57Krzysiek i Szymek (10) KopelKraków
58Beata Salbert, Piotr Salbert, Igor Salbert lat 13 Bytom Okiem Wilka
59Barbara Początek-Wójcik i Zofia Początek (15)GliwiceKiZK

Trasa piesza 25 km

kolor niebieski - kobiety , biały- mężczyźni
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Natalia Kalemba
2Tomasz Kalemba
3Ireneusz HebdaChrzanów
4Vladimir Hora PragaBludne balvany
5Kamila Lachera KatowiceCsc Adventure Academy
6Katarzyna Kociuba Poznań Parujące Odbyty
7Marcin Grochal Chrzanów
8Łukasz Turczanik Grodysławice
9Kamil Tomczyk  Grodysławice
10Magdalena Lekki Pszczyna
11Marek Hajduk Bytom
12Monika Przybył Rzeszów Przybył Team
13Paweł Przybył Rzeszów Przybył Team
14Przemysław Langner Kłobuck EGZOTYK
15Zbigniew Tarnowski Częstochowa EGZOTYK
16Rafał Jabłoński  Złamane Wiosło
17Daniel Kancel Chorzów Okiem Wilka
18Anna Kostecka Kraków
19Sławosz Głodek Chorzów Okiem Wilka
20Bożena LatałaKraków
21Małgorzata Myśliwiec Warszawa
22Piotr MiklaszRuda Śląska Miklaszki
23Katarzyna Miklasz Ruda Śląska Miklaszki
24Piotr Ryskalok Jaworzno Okiem Wilka
25Karolina Ryskalok Jaworzno Okiem Wilka
26Tomasz Rychłowski Chrzanów
27Sebastian Żero Będzin
28Dagmara Żero Będzin
29Barbara Stefani Katowice
30Rafał Grund Mikołów
31Krzysztof Grund Mikołów
32Marcin Sowa Jaworze
33Stanisław Ciereszko Chrzanów
34Joanna Ciereszko Chrzanów
35Małgorzata Kalińska Piła Kościelecka
36Bartosz Kaliński Piła Kościelecka
37Katarzyna Stanek Bytom
38Michał Stanek Bytom
39Artur Kurzeja Katowice
40Krzysztof Jurewicz Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
41Piotr Jurewicz Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
42Mariusz Nowak Sieciechowice Partizany
43Marek LacheraKatowicecsc adventure academy
44Gajowy Rafał
45Maciej Bukowiec Tychy
46Dariusz Klocek Dąbrowa Górnicza
47Sebastian Hulin Katowice
48Tomasz Wybraniec Miasteczko Śląskie
49Bartłomiej Stuła Katowice
50Marcin Zdąbłarz Chrzanów
51Marcin Lalewicz Dąbrowa Górnicza
52Michał Bek Łódź Rodzinna Grupa Rowerowa
53Robert Bembnista Katowice
54Justyna Krupa ChorzówChSBD "W Ruchu"
55Krzysztof Porębski KrakówChSBD "W Ruchu"
56Maciej Sandacz Chrzanów
57Martyna Tomaszewska + pies Ajka Dąbrowa Górnicza
58Sabina Drożdż Bielsko-Biała
59Weronika Ratajska Tychy
60Anna Rosłaniec Wrocław
61Alicja Wojtala Wrocław
62Sebastian Franek Luboń WLKP Mountains Ultra
63Katarzyna Dominiak ŁódźRodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi
64Bogusz Raczyński ŁódźRodzinna Grupa Rowerowa
65Krzysiek i Szymek (10) KopelKraków  Kraków
66Filip Malawski KrakówVelocilamy
67Kamila Malawska Velocilamy
68Konrad Łuszcz Będzin
69Krzysztof Poniatowski Warszawa Parujące odbyty
70Agnieszka Hajducka Chorzów  Okiem Wilka
71Tomasz Leszczyński Częstochowa
72Anna Majczyk Katowice 4R
73Joanna Niedziałek Katowice 4R
74Magdalena Socha-Stojek Katowice 4R
75Alicja Dobrakowska Katowice 4R
76Gabriela Talaga Kokotów
77Dominik Talaga Kokotów
78Tomasz Niksa Katowice
79Danka MalikKatowice DEBEŚCIAKI
80Maciek Malik Katowice DEBEŚCIAKI
81Andrzej Korba Kraków
82Michał Adamik Ostrowy nad Okszą
83Mateusz Stojek Ruda Śląska SRT
84Konstanty Stojek Ruda Śląska SRT
85Aleksander Stojek Ruda Śląska SRT
86Sławomir Gdowski Gliwice Złamane wiosło
87Ilona Śliwczyńska  WarszawaTeam 360 °
88Mariusz Kruk Krupski Młyn
89Ewa Misterka Chorzów

Trasa piesza 50 km

kolor niebieski - kobiety , biały- mężczyźni
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Anna Foltyn
2Piotr Szpakowski
3Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Sport Team
4Sergiusz Białucha  Bytom Saint-Gobain Squad
5Paweł Postulka Zabrze13 ŚBOT
6Magda Horova PragaBludne balvany
7Jacek WróbelBrzeg
8Maciej Stojak Dąbrowa Górnicza
9Marcin Szuliński Dąbrowa Górnicza
10Piotr Wyka Dąbrowa Górnicza
11Krzysztof Michalak Człuchów Łaziki i Szwędacze
12Marcin Pastecki Katowice
13Robak Wojciech  Bochnia Salt Runners Bochnia
14Rafał Fałowski Gajków
15Grzegorz Matura Wojkowice Wolni i spokojni
16Dariusz Drankowski  Brzeg
17Diana Gordon Warszawa KU AZS WAT Warszawa
18Maciej Gędziorowski Warszawa KU AZS WAT Warszawa
19Patryk Ptak Chorzów ChSBD "W Ruchu"
20Natalia Krupa Chorzów ChSBD "W Ruchu"
21Sylwia Łazowska Warszawa
22Krzysztof Łazowski Warszawa
23Małgorzata Kruszek Warszawa Wydry
24Kamil Rogóż Warszawa Wydry
25Laskowski Arkadiusz  Wojkowice Sąsiedzi
26Daniel Stanowski Częstochowa Hartowane Medaliki
27Janusz Majer Mykanów
28Łukasz Górowski Brzeg
29Szczurek Paweł Brzeg 
30Krzysztof Hurman Wrocław
31Konrad Ciuraszkiewicz Olkusz
32Justyna Dalecka Ruda Śląska  Wolni i Spokojni
33Dariusz CzechowiczZielonkiDZIKIE ŻYCIE RUN TEAM
34Patryk Dobosz  Tarnów Opolski Tarnów Opolski
35Artur Kupis Częstochowa 13 ŚBOT
36Michal Kubicki Chorzów 13 ŚBOT
37Roman Cedrych Mikołów Drużyna Wolni i Spokojni
38Karina Kiełtyka Mikołów Drużyna Wolni i Spokojni
39Olaf Kacprzycki Warszawa Olo Solo
40Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów
41Kamil Zander Bytom
42Grzegorz Damaszek Nowe Chechło
43Tomasz Paluchowski Głuchołazy
44Monika Gradek Człuchów Łaziki i Szwędacze
45Piotr Andrzejewski  Człuchów Łaziki i Szwędacze 
46Paulina PasiekaKatowice13 ŚBOT
47Norbert Kaltenberg Kraków Złoty Loch
48Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA
49Justyna Zakrzyńska Bolechowice Banda Królika
50Franek Zakrzyński Bolechowice Banda Królika
51Wojciech Stolarczyk Zakopane Szybcy i Brudni 
52Leszek Bajor Piekary Śląskie 13 ŚBOT
53Łukasz Derkacz Wrocław Na razie bez zespołu
54Michał Dawiec Zabrze  FAT Zabrze
55Dariusz Działowski Dąbrowa Górnicza  13 ŚBOT
56Ewa Hordziejewicz-Karasińska Bytom
57Alicja Jurasz Tarnowskie GóryDino pociąg nasz
58Rafał Reczkin Tarnowskie GóryDino pociąg nasz
59Magdalena Niedźwiedzka Katowice
60Grzegorz Giza Gliwice 13 ŚBOT
61Toman AndrzejCzerwionkaLuxtorpeda Czerwionka
62Arkadiusz Cieślak Opole
63Wojciech Wybraniec Bytom
64Marcin Weiss Kolanowice
65Piotrek Weiss Kolanowice
66Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi
67Rafał Polański Katowice
68Marcin Łakomski Wodzisław Śląski
69Marek Sikora Dąbrowa Górnicza W Pogoni za Duchem
70Mariusz Maryniak Kraków compass
71Szczepan Buława Nowy Wiśnicz
72Katarzyna Kondrat Zabrze
73Szymon Tarabura Mysłowice
74Jacek MiśBytom13ŚBOT
75Maciej Pońc Cieszynteam 360
76Artur Kowalik Jaworzno Trail Runners Jaworzno
77Tomasz Łyczko  Częstochowa Bolinoga
78Paweł Łuczak Tarnów Opolski
79Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy
80Mariusz Szczurek Grodków
81Mariusz Leszczyński Gliwice
82Zbigniew Rosiński Lubliniec WKB Meta Lubliniec
83Marek Bojczuk Mielec
84Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie
85Jakub Świętek Katowice  PIANA Z PYSKA
86Marek Nowakowski Będzin13 ŚBOT
87Tomasz Matachowski Zborowskie
88Michał Mermer Częstochowa  13 ŚBOT
89Bartosz Siara Sosnowiec 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej
90Karolina Chojnowska Jaworzno 13ŚBOT
91Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team
92Waldemar Binkowski Leszno
93Karolina Pierchała Mysłowice
94Alicja Marzec Dąbrowa Górnicza
95Sławomir  SzczepańskiPoznańSS

Trasa rowerowa 50 km

kolor niebieski - kobiety , biały- mężczyźni
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Alicja Nawrat
2Kacper Rota
3Sylwia Maksym Katowice  Paliwo z Roślin - Puchałka Sport 
4Radek Krzesa Katowice  Paliwo z Roślin - Puchałka Sport 
5Anna Palińska Bytom
6Łukasz Góras Bytom
7Wojciech Małodobry Miechów
8Wioleta Lisik Chorzów
9Bogumił Bardzik Opole
10Michał Kalinowski Tarnowskie Góry
11Mateusz Adamski Krupski Młyn
12Ania Wilk KatowiceGang Olsena
13Piotr Fronczek Kalety Vamos Kalety
14Grzegorz Blondzik   Świętochłowice
15Krzysztof Hapczyn Ostrowiec Świętokrzyski Niedzielna Grupa Rowerowa
16Grzegorz Dominik Bodzechów, Niedzielna Grupa Rowerowa
17Mariusz Szczerbiński Chmielów Niedzielna Grupa Rowerowa
18Krzysztof Ciosek Opole
19Karol Walczak KrakówMidlifeCrisis
20Borys Kuźmicz Tarnowskie Góry SLAYER
21Mariusz Słaboń Wolbrom KIWK-a biega
22Jacek Czaja Radzionków Nightriders Silesia
23Jarosław Niżewski Tarnowskie Góry Nightriders Silesia
24Rafał Błaszczyk PabianiceChłopaki z jednej paki
25Tomasz Górski BytomNightriders Silesia
26Daniel KupećLegnicaChłopaki z jednej paki
27Tomasz Zajączkowski Tarnowskie Góry
28Marcin Różański Tarnowskie Góry ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
29 Łukasz Sasak Tarnowskie Góry Międzymiastowi
30Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki
31Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki
32Agata Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani
33Filip Brachaczek Siemonia Międzymiastowy
34Mateusz Mądry Łazy
35Igor Czajor Sosnowiec
36Damian Nowicki Chruszczobród
37Marek Czarnecki Katowice
38Paweł Gręda Strzybnica SLAYER
39Jarosław Leńdźwa  Potępa
40Tomasz Ligocki Siemianowice Śląskie
41Radek BilskiKraków  slowtrips.pl
42Tomasz Zajdel Katowice
43Katarzyna Zajdel Katowice
44Maciek Złotnicki Kielce
45Robert Janeczek  BytomRowerowy Bytom-Rowerek
46Arkadiusz Mikler Kraków GUTO Adventure Team
47Maciej Szmyt Poznań Guto Adventure team
48Tomasz Dobosz żórawina
49Paweł Karasiński Czeladź
50Dawid Nogalski Tychy Amatorzy
51Tomasz Marzec Tychy Amatorzy
52Robert Radzimirski Tychy Amatorzy
53Marcin Górnicz Tychy Amatorzy
54Sukiennik Krzysztof Gliwice
55Szalacka Monika Gliwice
56Szymon Sujkowski Gliwice Goszczany na koła
57Krzysztof Sukiennik Gliwice
58Monika Szalacka Gliwice
59Bartłomiej Filczek  BytomSilesiaIT TEAM
60Witold Szałek Sieradz
61Michał Szałek Sieradz
62Marcin Paszkiewicz Sieradz
63Marek Stańczyk Goszyce Goszczany na koła
64Sebastian Kwaśniewski Dąbrowa Górnicza Hawk Hill
65Michał Krauze Jordanów
66Andrzej Maszczyk Kraków MAGNUM XX
67Tomáš Novotný Dolní Benešov ZLH
68Maciek Bagiński Warszawa
69Jakub Ruta Warszawa
70Bartek AdamczykNiepołomiceZdezorientowani
71Andrzej Żelasko Mielec
72Marek Bodanka Sieradz

Rajd przygodowy OPEN


kolor zielony - KK , biały - MIX, niebieski -MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Angelika i Marek Długosz
2Mikołaj Lis i Antoni Pobierała
3Agnieszka Chojnicka i Łukasz Garbacz Ruda Śląska/Będzin fRUNiemy
4Ania Witkowska, Maciej Witkowski Katowice Klub Królika Stefana
5Mateusz Sobota, Adrian Koch Ruda Ślaska
6Andrzej Niewiarowski, Marcin Migacz Zabierzów
7Anna Kałuża, Anna Bogdańska Ruda Ślaska Matki Wariatki
8Bartosz Ziemianin / Paulina Drąg Kraków / Łapanów  Bąbelki Terroru 
9Wojciech Dziemba i Bartłomiej DutkiewieczKatowice Chcemy piwa!
10Aleksandra i Grzegorz Przewieslik Świętochłowice LopaBikeTeam
11Joanna Piotrowska i Dawid Urbański Chorzów i Chorzów Ruby i NieRuba
12Krzysztof Hertling i Tomisław Biernat Chorzów i Chorzów Rubszy i Najrubszy
13Damian Młodecki / Miłosz Knap Sosnowiec
14Magdalena Czarnecka i Michał Wangrat WarszawaNomadExplorers
15Marta Małecka, Iwona Ratajczyk Poznań Szalone Dziki Oddział Terenowy Poznań
16Joanna Marek i Bartłomiej BalcerCieszyn 100kilo i pół.
17Ewelina Fułek i Konrad LeykoJaworznoRóża Wiatrów
18Mariusz Wita, Łukasz Zgliński MikołówVeni Vidi Vici
19Mateusz Knap | Adam Tulec Katowice ***** *** 
20Tomek Płecha/Daniel Najman Kraków/Kazimierza Wielka Rącze Rosomaki
21Wojciech Sobota i Jakub SegaRuda Śląska  Zieloni 400
22Przemysław Szarlik i Paweł Jarecki Dopiewiec / Wierzchowisko PrzePaDuo
23Justyna Massalska - Wojtasik, Robert Polański  Katowice Tatar z Łosia 
24Basia Kopacz / Krzysztof Kopacz Katowice Panewnicka Kawaleria
25Angelika Skutela Tarnowskie Góry
26Agnieszka Rus i Karina PodlejskaKatowice
27Łukasz Oleaszewski i Szymon Beberok Katowice Głodne Bobry
28Robert Górski  + vacatTarnowskie Góry 
29Robert Wesołowski, Dominik Kowalewski Łódź Dobra Polska Cebula
30Anna Tkaczuk i Emilia Mandela (15)OpoleEMITKI
31Marcin Ciupa i Andrzej DalasińskiŁódź/GranicaSNG Wild Ducks/Kuźnia Triathlonu
32Piotr Bańczyk i Grzegorz WięcławKatowice/Gliwice
33Marta Kapołka, Magdalena Szymańska Katowice Którędy do domu?

Rajd przygodowy PROFI 125 km

biały - KK i MIX, niebieski -MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Mateusz Cieślicki i Krzysztof PytaDąbrowa Górnicza/Katowicenajbardziej profesjonalna ;)
2Ewa Bizon i Kuba Poniewiera
3Krzysztof Pieczara i Leszek Skrudlik Jaworzno i Chorzów FEBYS
4Wojciech Kapustka i Seweryn KucharczykŻory/RybnikArsBona
5Szymon Litwa i Tadeusz LitwaMysłowice/KatowiceO!Błędni
6Artur Moroń i  Marzka Janerka ChorzówDziabnięci
7Leszek Herman-Iżycki / Zuzanna Szymańska Warszawa LiZuS
8Krzysztof Gruhn, Jarosław Konczalski Zakrzewo, Września Nie cierpię kajak
9Zbigniew Mossoczy/Łukasz Bułka Zabierzów/Kraków Janosiki
10Roman Królikowski / Łukasz Mirowski Modlniczka / Wrocław  Roman & Tyczny Team
11Przemysław Zając / Dawid Boryczka GliwiceBanda Zająca / Night Rebels Gliwice
12Basia i Grzegorz Czarny 2021 Zima Szkoła Fechtunku ARAMIS
13Maciej Szewczyk, Jakub Hetmanczyk Bystrzyca, Czechy; Katowice Xin Chao Riders
14Krzysztof Mański, Ewa Trzetrzelewska-Lalik Żory/Jerzmanowice EventyrTeam
15Michał Kurowski i Adam KrakowczykGliwice
16Aleksandra Siwczuk & Marcin Szczepaniak Warszawa/Konin gRUNt
17Andrzej Morel   Mateusz Gruntowski Opole/Niemodlin OSA NIEMO RACE Team

Organizatorzy

---------------------

Partnerzy

Copyright © LevyFamily; Your Website 2018