photo

Lista startowa

Sportowa gra miejska

kolor niebieski - kategoria rodzinna, biały - kategoria "dorosła"
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Ewa, Szymon i Piotr Kopeć KatowiceKopcie
2Tomasz i Ewa Ziółkowscy KatowiceZielaki
3Maria Dudek, Zofia KiecJaworznoKrólowe Tyłów
4Kamila Trzcionka i Bartłomiej GasińskiChorzówBrak
5Mateusz Stępień i Paweł RytPszczyna#ChoNaMiasto
6Wojciech Sobota i Bartosz MatusiakRuda Śląska Bykowińskie Dziki
7Wojciech Hanusik, Damian Witkowski i Mirosława HanusikKatowice Leo Team
8Katarzyna Żelazny, Sylwia Lizoń, Robert Burski, Aleksandra Burska i Tatiana Burska (lat 10)Katowice / SosnowiecWymiatacze
9Anita(3), Hania(7), Łukasz Knaś Piekary ŚląskieF-team
10Arkadiusz Cieślak i Karolina Cieślak (7) Opole Platfusy
11Marta + Rafał + Vader (wiek 3,5). SosnowiecRodzinka Vadisia
12Małgorzata Weres-Portka Krapkowice M&M
13Barbara Woźniak, Sylwia Wiczyńska i Janusz PaluchTarnowskie Góry / InwałdNieBiegamy
14Andrzej Gałecka, Edyta Gałecka, Kasia Gałecka (8) i Wojtek Piaskowski (17)Ruda Śląska / Zabrze

Trasa piesza 25 km

kolor niebieski - kobiety , biały- mężczyźni
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Ewa Misterka Chorzów
2Piotr Miklasz Ruda Śląska
3Katarzyna Miklasz Ruda ŚląskaMiklaszki
4Danka Malik Katowice Może dam radę;)
5Weronika Malik Katowice Mrs. Morningstar
6Sylwia Klimek-Karas Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto
7Bartłomiej Karas Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto
8Katarzyna Wilińska Katowice
9Ewelina Roszkowska Ruda Śląska
10Martyna Tomaszewska + pies (Aja) Sosnowiec

Trasa piesza 50 km

kolor niebieski - kobiety , biały- mężczyźni
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Dariusz Czechowicz ZielonkiDzikie Życie Run Team
2Jola Kuś Częstochowa
3Dariusz RychlickiWołkowyjaPogromcy Kilometrów
4Małgorzata Kruszek Warszawa Wydry
5Kamil Rogóż Warszawa Wydry
6Justyna Dalecka Ruda Śląska 
7Joanna Michalska-Ćwiek Ruda Śląska 
8Mariusz Nowak Sieciechowice Partizany
9Tomasz Tuleja Kraków Partizan
10Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA 
11Tomasz Paluchowski Głuchołazy
12Sergiusz Białucha BytomSaint-Gobain Squad
13Kamil Fornal Zabrze

Trasa rowerowa 50 km

kolor niebieski - kobiety , biały- mężczyźni
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Aldona Nijodek Tarnowskie Góry
2Karol Walczak KrakówMidlifeCrisis
3Adrian WawrzynczokChorzówBrak
4Michał KalinowskiTarnowskie GóryBrak
5Wojciech Małodobry Miechów
6Dawid Żółty Tychy
7Mariusz Portka Krapkowice M&M
8Magdalena Nieduziak Bukowno

Rajd przygodowy OPEN


kolor zielony - KK , biały - MIX, niebieski -MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Hania i Marta Kapołka Katowice/Kraków
2Radek Krzesa i Sylwia Maksym KatowiceEl Toro - Body Idea
3Andrzej Niewiarowski, Marcin Migacz Zabierzów
4Elżbieta Bielecka i Radosław PtakKnurów/KatowiceBrak
5Daniel Kancel i Sławosz GłodekChorzówOkiem Wilka
6Joanna Marek i Bartłomiej BalcerCieszynsto kilo i pół
7Asia Piotrowska i Dawid UrbańskiChorzówCSC Adventure Academy
8Magdalena Stefani i Rafał PaweraKatowice/ChorzówNie zadzieraj z szaleńcami
9Magdalena Lekki i Krzysztof SkóraBielsko Biała/SosnowiecBosman Team
10Magdalena Niedźwiedzka i Mariusz NastułaŻytno/BytomXIII
11Anna Kałuża i Anna BogdańskaRuda Śląska Matki-Wariatki
12Henryka Choroba i Rafał MaciejczykKatowice huncwoty
13Kasia i Dawid Mroczek Siemianowice Śląskie ojtamojtam
14Marcin Roszkowski i Ewa Zarzycka Warszawa ZABIEGANI PO USZY
15Marta Małecka, Iwona Ratajczyk Poznań Szalone Dziki
16Kamil Rafa, Łukasz Tudzierz i Krzysztof SikoraŁaziska Górn / MysłowiceNieBudujRelacjiNaKopulacj
17Ada Chmielowska, Wojciech PasiecznikKatowiceWounded Knee
18Wojciech Leszczorz & Jacek Wrzeciono Katowice & Świętochłowice Equipos Nucleares de San Escobar
19Siedlecka Marta i Kwaśny LeszekCieszyn / Katowice
20Mateusz Sobota, Adrian Koch Ruda Śląska

Rajd przygodowy PROFI 125 km

biały - KK i MIX, niebieski -MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Ania Witkowska i Maciej Witkowski KatowiceKlub Królika Stefana
2Grzegorz Matura i Arkadiusz Laskowski WojkowiceSąsiedzi
3Przemysław Zając + vacat GliwiceBanda Zająca
4Artur Moroń i Marzka Janerka Chorzów Dziabnięci
5Magda Dziarnowska i Marcin SzczepaniakWarszawa/KoningRUNt
6Anna Wilk i Mariusz SłabońKatowice/ ZarzeczeKIWK-a biegaPROFI
7Krzysztof Szewczyk i Monika Mucha Częstochowa  #naprzypalealbowcale 
8Piotr Brzoska i Maciej Widera Katowice-Paniówki-Gliwice-Podlesice, Chorzów Płonące Pytongi
9Krzysztof Pieczara / Leszek Skrudlik Jaworzno / Chorzów FEBYS
10Mariusz Opioła i Grzegorz Malicki Kraków
11Grzegorz Damaszek i Kamil Zander Nowe Chechło, Bytom
12Andrzej Morel i Mateusz GruntowskiOpole / NiemodlinOSA OPOLE / NIEMO ADVENTURE
13Aleksandra i Grzegorz Przewieslik Świętochłowice LopaBikeTeam
14Hanna Szczerbik Jakub Pindycki
15Michał Kurowski i Adam KrakowczykGliwice
16Szymon Litwa i Tadeusz LitwaMysłowice / KatowiceO!Błędni
17Robert Ryminiecki i Sebastian Pietrzak Łódź Niefizyczni

Organizatorzy

---------------------

Partnerzy

Copyright © LevyFamily; Your Website 2018