photo

Silesia Race 2019 - Węgierska Górka

28 września 2019r.

Zawody na orientację w czterech formułach

Sportowa gra miejska

10 - 15 km, kategorie: rodzinna i "dorosła"

Trasa piesza

25 i 50 km - Puchar Polski w Pieszych Maratonach na Orientację

Trasa rowerowa

50 km

Rajd przygodowy

OPEN - 60 km i PROFI - 125 km ...

Dokładna charakterystyka tras w zakładce "informacje" i dalej "charakterystyka tras"

14-07-2019

Wydawnictwo Bezdroża, to kolejny partner naszych zawodów. Przewodniki turystyczne, dzienniki z podróży, poradniki sportowe to oferta Bezdroży. Wszystko to będzie do wygrania w naszych losowaniach nagród, co godzinę :).

photo

27-06-2019

Jesteśmy już po pierwszych testach tras. Jak widać na zdjęciach wygląda to naprawdę dobrze :). Na trasie napotkacie kilka bacówek, będzie gdzie odpocząć, tudzież odwiedzić to miejsce ze śpiworem po rajdzie... Zapraszamy do zapisów.

photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto

23-06-2019

Mapa - skąd się wzięła? Ile liczy najstarsze tego typu dzieło, kogo uważa się za ojca polskiej kartografii? Zapraszamy do zakładki "czytelnia" na krótki tekst o historii "przedmiotu" bez, którego nie byłoby imprez na orientację.
Silesia Race - uczy, kształci, wychowuje :)

photo

25-05-2019

Silesia Race na Krańcach Świata :)

W dniach 11 – 16 maja, nasze ekipa odwiedziła północne krańce naszego kontynentu. Bazą wypadową było Tromso (ok. 350 km za północnym kołem podbiegunowym). Wyjazd z gatunku tych low budget :). Samolot za 130 pln (tam i z powrotem), spanie pod namiotem, jedzenie z domu i wynajęty samochód celem szybkiego przemieszczania się na miejscu. Generalnie polecamy!

photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto

12-05-2019

Kolejny partner naszej imprezy! O Państwa nawodnienie na mecie zadba firma Żywiec Zdrój!

photo

17-04-2019

Ruszamy z przygotowaniami do jesiennej edycji Silesia Race. W tym roku obchodzimy mały Jubileusz: to będzie piąta edycja naszej imprezy :). Trzy pierwsze edycje rozgrywane były w terenie nizinnym (2015 – Tworóg; 2016 – Kuźnia Raciborska; 2017 – Miasteczko Śląskie), zeszłoroczna edycja miała miejsce na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej (Łazy), czas zatem wspiać się jeszcze wyżej... :). 28 września br., zapraszamy w Beskid Śląski i Żywiecki, z bazą w Węgierskiej Górce. Zapisy uważamy za otwarte :). Serdecznie zapraszamy.

photo

Organizatorzy

---------------------

Partnerzy