Silesia Race 2018 - Łazy, Jura Krakowsko - Częstochowska

Lista startowa

Trasa turystyczno - rekreacyjna 10 - 15 km

kolor czerwony kategoria rodzinna, czarny - kategoria "dorosła"

L.P.Imiona i nazwiska                                                   MiastoNazwa zespołu
1Marek, Magda, Marta (14) AdamekKatowicePaszczury
2Małgorzata Wyrozumska, Wojciech Wyrozumski i Zosia Wyrozumska (7)GliwiceDrużyna Super Zośki
3Marek Hajduk i Karolina Hajduk (7)BytomKanguro - Dzikuski
4Karolina i Tomasz ChojnaBielsko - BiałaJutro też Wam uciekniemy
5Adam Graczyk i Magdalena Graczyk (10)KatowiceSuper Wytrwali
6Sylwia Grabowska - Mynarska, Adam Mynarski (9), Dawid Landau (11), Jakub Landau i Donata DudekKatowiceUKS Orzeł Katowice
7Ewa Małek, Eugeniusz Małek, Szymon Przewieslik (15), Łukasz Przewieslik (10) i Jakub Szaleniec (12)ŚwiętochłowiceŚlimoki i Beboki
8Euzebiusz Rorat, Klaudia Rorat i Filip PowęskaCzęstochowaZEB TEM
9Michał, Grażyna i Szymon (10) MączkaSiemianowice ŚląskieForhinesy
10Robert Dumnicki i Krzysztof Dumnicki (14)NaramaIBM Katowice Naramskie Rysie


Trasa piesza 25 km

kobiety / mężczyźni

L.P.Imiona i nazwiska                                                                    MiastoNazwa zespołu
1Marta GamratSosnowiecMG & PG
2Paweł Gamrat
Sosnowiec
MG & PG
3Izabela MorawiecPiekary ŚląskieMonday Team
4Martyna PoniedziałekPiekary Śląskie
Monday Team
5Łukasz KnaśPiekary ŚląskieF - team
6Tomasz AdamczykCzęstochowaTomAD SQUAD
7Beata AdamczykCzęstochowaTomAD SQUAD
8Marek StochKrakówMMS
9Mateusz StochKrakówMMS
10Agnieszka Dolińska + pies TeslaChorzówKato ParkRun Dog Team
11Anna ZąbkiewiczCzęstochowaPotuptani
12Grzegorz ZąbkiewiczCzęstochowaPotuptani
13Daniel Kancel + pies RikoChorzówKato ParkRun Dog Team
14Daniel KostrzewaChorzów


Trasa piesza 50 km, Puchar Polski w Pieszych Maratonach na Orientację

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Dariusz CzechowiczKraków
2Grzegorz MaturaWojkowice
3Karina KiełtykaMikołów
4Roman CedrychMikołów
5Mariusz MaryniakKraków


Trasa rowerowa 50 km

kobiety / mężczyźni

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Anna MadejKatowicemadej&madej
2Sergiusz MadejKatowicemadej&madej
3Anna WilkKatowiceSzprychy i Wentyl
4Monika RutkowskaWola LibertowskaMR Team
5Ryszard RutkowskiWola LibertowskaMR Team
6Dawid ŻółtyTychy
7Kamilla WojarskaBielsko - BiałaBielsko - Biała O-team


Trasa rowerowa 130 km

kobiety / mężczyźni

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Michał KalinowskiTarnowskie Góry
2Agata Motyl - AdamczykNiepołomiceZdezorientowani
3Bartosz AdamczykNiepołomiceZdezorientowani
4


5




Rajd przygodowy OPEN 

KK i MIX 

L.P.Imiona i nazwiska             MiastoNazwa zespołu
1Rafał i Sonia StawiarscyKatowice
2Anna Bogdańska i Krzysztof HetnarRuda Śląska / Wrocław
3Aleksandra Pluta i Dariusz PlutaWarzymicePaprykarze
4Magdalena Socha - Stojek i Katarzyna Poła - SłowikRuda Śląska / MiłoszyceBeboki
5Ewelina Majewska i Daniel HowisTychyH - team
6Marta Małecka i Iwona RatajczykPoznańSzalone Dziki Oddział Terenowy Poznań
7Jagoda Bednarczyk i Przemysław ZającGliwice
8Marta Kołodziej i Sebastian KołodziejKwasniów DolnyVajra Team
9Paulina Opoka i Maciej PatrzałekKrakówBIKEBOARD
10Magdalena Stefani i Michał PiątekKatowiceDrużyna M
11Aleksandra Przewieslik i Grzegorz PrzewieslikŚwiętochłowiceLopaBikeTeam
12Joanna Garczarek i Marcin WoźniakPiątekPiąteczek - piątunio
13Dagmara Żero i Sebastian Żero BędzinŻerki Team
14Daria Kowol i Waldemar TwardonOpoleDlaczego Motyl
15Ewelina Fułek i Konrad LeykoTychy / JaworznoRóża Wiatrów / Azymut Team
16Justyna Niedźwiedzka i Magdalena NiedźwiedzkaKatowiceKabanosy

MM

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Tomasz Wieczorek i Piotr WiśniewskiBędzinTuttu.pl
2Grzegorz Czapnik i Rafał JabłońskiKatowice / RydułtowyZłamane Wiosło
3Dawid Urbański i Krzysztof HertlingChorzówRuby i Rubszy
4Paweł Pruszkowski i Michał RadzimierskiGdańsk / GdyniaTrójmiejska Grupa Pościgowa
5Michał de Sas Topolnicki i Dawid JakubiakRybnikDej mu niech mo
6Dariusz Gajdzik i Krzysztof KopaczKatowiceDrużyna DK


Rajd przygodowy 150 km plus...

 KK i MIX

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Ania Witkowska i Maciej WitkowskiZielonki / KatowiceKlub Królika Stefana
2Agnieszka Siwiec i Robert GórskiTarnowskie Górymazurek śląski
3Joanna Jachym i Łukasz DrewniakKrakówUltra AR Team
4Magdalena Stachura i Maciej WideraChorzówWodzionka
5Katarzyna Gniot i Mateusz Gruntowski Niemodlin / ZdzieszowiceNiemo Advanture / KAPIJA

MM

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Mateusz Cieślicki i Krzysztof PytaDąbrowa Górnicza / KatowiceAzymut Team / ciecierzyca welnowietz
2Wojciech Kapustka i Sewetyn KucharczykŻory / RybnikArsbona
3Krzysztof Pieczara i Leszek SkrudlikJaworzno / ChorzówAzymut Team / ST Team
4Tomasz Radczuk i Oleksandr DarchukKrakówGE HealthAhead
5Daniel Wojtowicz i Adam DyrekUstrzyki Dolne / SkawinaD4A





Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami, polub nas.



Organizatorzy:





-------------------------------------

Partnerzy: 


W pakiecie startowym wejście do Parku Wodnego JURA







30 % OFF dla każdego startującego na produkty marek Milo 

i Fjord Nansen 










Organizator zawodów: Silesia Adventure Sport