Silesia Race 2018 - Łazy, Jura Krakowsko - Częstochowska

Organizator

Stowarzyszenie „Silesia Adventure Sport” zrzesza grupę ludzi zajmującą się organizacją imprez sportowych na terenie woj. śląskiego. Do naszych „sztandarowych” wydarzeń należą:


- miejskie rajdy przygodowe, które organizujemy już od 2011 roku. Uczestnicy otrzymują mapy z zaznaczonymi punktami do których mają za zadanie dotrzeć i wykonać tam określone zadanie, np.: wspinaczka, kajaki, wbieg po schodach, basen, zadanie logiczne. Doskonała okazja aby poznać miasto w nietypowy sposób. W kwietniu 2017 roku w VII Miejskim Rajdzie Przygodowym w Katowicach udział wzięło ponad 450 osób.

- "Silesia Race", impreza na orientację dla każdego. Od tras rodzinnych po blisko 200 km extrem:). 

- cykl zawodów na orientację „Katowice Wieczorową Porą”. Od 4 lat przez cztery zimowe miesiące (od listopada do lutego) zapraszamy miłośników wieczornego biegania z mapą w różne dzielnice Katowic. Biegaliśmy już m.in. po Osiedlach: "Gwiazdy", Paderewskiego, Tysiąclecia, na Koszutce, Nikiszowcu... Średnia frekwencja na poziomie 250 zawodników! Oczywiście będzie sezon 2017/18... :)

- cykl zawodów na orientację "Parki i lasy Katowic". W kwietniu, maju i czerwcu zapraszamy na cykl trzech biegów po zielonych terenach stolicy woj. śląskiego. 

Night Biking Katowice – czyli całonocne przejazdy rowerowe kończące się o wschodzie Słońca na jednej z katowickich hałd. Wydarzenie organizujemy od lipca 2013 roku. W pogodne noce w przejazdach udział bierze ponad 400 (słownie: czterystu) rowerzystów. 

- Śląskie Biegi Górskie - cykl biegów górskich na terenie miast Górnego Śląska. Zaczynamy 10 czerwca 2017 na hałdzie na Kostuchnie. 

www.slaskiebiegigorskie.plMiejskie rajdy przygodowe:

   

   


Katowice Wieczorową Porą:

   

   


Night Biking:

   

   


Silesia Race:

   

   


Silesia Race, wersja beskidzka :)

   

   


Śląskie Biegi Górskie

   

   

 

 Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami, polub nas.Organizatorzy:

-------------------------------------

Partnerzy: 


W pakiecie startowym wejście do Parku Wodnego JURA30 % OFF dla każdego startującego na produkty marek Milo 

i Fjord Nansen 


Organizator zawodów: Silesia Adventure Sport